T +31 (0)70 3225007
F +31 (0)70 3225008
E info@cosmevision.nl
Kanaalweg 15
2584CD Den Haag
The Netherlands
Kanaalweg 15
2584CD Den Haag
The Netherlands
T +31 (0)70 3225007
F +31 (0)70 3225008
E info@cosmevision.nl

Routebeschrijving

  Producten One Minute Manicure

One Minute Manicure

One Minute Manicure

Cosmevision is leverancier van merken welke bekend staan omdat ze in korte tijd zichtbare resultaten boeken. Gezien deze filosofie van Cosmevision, is de One Minute Manicure opgenomen in het assortiment.

De One Minute Spa-treatment werd aanbevolen in de Oprah Winfrey show. Het zijn scrubproducten voor handen, voeten, nagels en lichaam, die de huid verzachten en voeden met een superieure mix van uitsluitend natuurlijke ingrediënten zoals dead sea salt, vitamine C en E, druivenpitten, grapefruit, spearmint, avocado, jojoba, abrikoos, walnoot, sinaasappel en rozemarijn. Het bevat natuurlijke anti-oxidanten, verzacht, voedt, stimuleert en hydrateert de huid, verhoogt de elasticiteit en werkt preventief tegen rode adertjes. Kortom, One Minute Manicure houdt de handen jong.

One Minute Manicure by Oprah Winfrey Naast de spa producten heeft One Minute Manicure ook een nagelriemstift, handcrème en een nagelverharder in het assortiment. De One Minute Manicure producten kunnen dagelijks gebruikt worden en bieden uw cliënten een ideale aanvulling naast de bezoeken aan de professionele salon. Hiervoor bestaan salon en verkoopverpakkingen, Cosmevision levert hiervoor leuke toonbankdisplays.

Aanbevolen door Oprah Winfrey